Jídelní stůl 220 x 100 x 75 cm masivní akáciové dřevo [247410]
Kód: 247410Detailní popis produktu
Tento starožitně vyhlížející jídelní stůl je vyrobený z masivního akáciového dřeva a vyzařuje půvabné vintage kouzlo, s nímž krásně oživí váš interiér. Rozmanitá kresba a dřeva propůjčuje stolu jedinečný charakter.
Jídelní stůl v industriálním provedení je zhotoven z masivního akáciového dřeva. Akácie, jemuž se někdy také říká rosewood nebo palisandr, je tropické tvrdé dřevo proslulé svou bohatou kresbou a hladkou texturou. Navíc se neohýbá ani nepraská. Stůl s překrásným designem je proto stabilní, trvanlivý a příjemný na pohled. Navíc je celý ručně vyrobený a nádherná struktura dřeva ho činí naprosto jedinečným a lehce odlišným od všech ostatních. Silné nohy z práškovaného železa dodávají stolu na odolnosti. Sestavení výrobku je snadné.
Důležité upozornění: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, a proto je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a železo s práškovým nástřikem
- Rozměry: 220 x 100 x 75 cm (D x Š x V)
- Leštěno a lakováno
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8719883550985 |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 220 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 220 x 100 x 75 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 53.04 kg |
-1.png)