Jídelní stůl 200 cm hrubé mangovníkové dřevo [320697]
Kód: 320697Detailní popis produktu
Zkrášlete svůj jídelní kout s tímto dřevěným jídelním stolem v industriálním stylu!
Jídelní stůj je vyrobený z masivního mangovníkového dřeva. Masivní mangovník je tropické tvrdé dřevo, které jednak unese značnou váhu a jednak výborně odolává působení času a neopotřebovává se. Zručné zpracování a nádherná kresba dřeva dávají každému kusu nábytku jedinečný charakter, takže nenajdete dva zcela stejné. Práškově lakované železné nohy dodávají stolu pevnost a stabilitu.
Důležité upozornění: Barvy a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, a proto je každý výrobek jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: hrubé mangovníkové dřevo s přírodním povrchem, práškově lakované železo
- Celkové rozměry: 200 x 100 x 76 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8720286069974 |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Materiál: | dřevo + kov |
| Celkové rozměry: | 200 x 100 x 76 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 38.16 kg |
-1.png)