Jídelní stůl 160 x 80 x 76 cm masivní recyklované dřevo [321609]
Kód: 321609Detailní popis produktu
Tento dřevěný jídelní stůl v industriálním stylu je poutavým doplňkem do vaší kuchyně či jídelny.
Tento jídelní stůl je ručně vyrobený z masivního recyklovaného dřeva. Recyklované dřevo pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků starých budov určených k demolici. Sestává tedy z různých druhů dřeva, jako jsou teak, tvrdé dřevo, tropické dřevo, mangovník apod. Recyklované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných typů dřevin. Navíc je již zestárlé, ošlehané a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Pevné, práškově lakované ocelové nohy přispívají ke stabilitě stolku.
Důležité upozornění: Barvy a odstíny dřeva se mohou lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: masivní recyklované dřevo s přírodní povrchovou úpravou, ocel s černou práškovou barvou
- Rozměry: 160 x 80 x 76 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8720286105016 |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 160 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 160 x 80 x 76 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 30 kg |
-1.png)