Jídelní stůl 180 x 90 x 75 cm masivní akáciové dřevo [247416]
Kód: 247416Detailní popis produktu
Tento jídelní stůl z masivního recyklovaného dřeva vyzařuje působivé vintage kouzlo a krásně oživí vaši domácnost.
Jídelní stůl je vyroben z masivního akáciového dřeva, které je také známé jako rosewood či palisander. Jedná se o tvrdé dřevo z tropů, které je oblíbené zejména pro svou přírodní kresbu a hladkou texturu. Navíc se neohýbá ani neštěpí. Výjimečná řemeslná práce stolu dodává okázalý retro vzhled a nohy z oceli s práškovým nástřikem naopak zdůrazňují jeho industriální styl. Každá fáze výroby je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění nebo lakování. Sestavení stolu je snadné.
Důležité upozornění: Akáciové dřevo se vyznačuje přirozenou kresbou, díky které je každý z našich jídelních stolů jedinečný a lehce odlišný od všech ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a ocel s práškovým nástřikem
- Rozměry: 180 x 90 x 75 cm (D x Š x V)
- Povrch: leštěný a lakovaný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8719883551043 |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 180 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Povrch: | leštěný a lakovaný |
| Rozměry: | 180 x 90 x 75 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 40.62 kg |
-1.png)