Jídelní stůl 80,5 x 80,5 x 73 cm MDF [248314]
Kód: 248311Detailní popis produktu
Tento jídelní stůl s čistými a moderními liniemi krásně zapadne do vaší kuchyně, jídelny nebo jiného vnitřního prostoru. Jeho působivá funkčnost a nadčasový vzhled dodá vašemu stolování neobyčejnou eleganci.
Jídelní stůl podpírají robustní ocelové nohy, což mu zaručuje vysokou stabilitu a odolnost. Stolní desku z MDF lze velice snadno očistit navlhčeným hadříkem.
- Materiál: MDF, ocel
- Rozměry: 80,5 x 80,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Tloušťka stolní desky: 21 mm
- Počet osob: 4
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8719883801872 |
| Šířka: | 80.5 cm |
| Hloubka: | 80.5 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | černá, hnědá, šedá, bílá/světlé dřevo, černá/světlé dřevo, světlé dřevo/šedá |
| Materiál: | dřevotříska + kov |
| Rozměry: | 80,5 x 80,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Tloušťka stolní desky: | 21 mm |
| Počet osob: | 4 |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 14.2 kg |
-1.png)