Jídelní stůl 120 x 60 x 75 cm masivní mangovníkové dřevo [247442]
Kód: 247444Detailní popis produktu
Tento jídelní stůl oplývá industriálním stylem a krásně vynikne v každé kuchyni či jídelně.
Jídelní stůl je zhotovený z masivního hrubého mangovníkového dřeva, takže je mimořádně stabilní a odolný. Prvotřídní řemeslné zpracování navíc podtrhuje jeho okázalý retro styl. Stůl je ručně vyráběný a každá fáze výrobního procesu se provádí s maximální péčí, ať už se jedná o leštění anebo lakování. Jeho industriální vzezření završují ocelové nohy spolu s ocelovým křížovým rámem, které zároveň přispívají k pevnosti celé konstrukce.
Důležitá poznámka: Hrubé mangovníkové dřevo má přirozenou kresbu, díky které je každý z našich jídelních stolů jedinečný a lehce se odlišuje od všech ostatních; výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: masivní hrubé mangovníkové dřevo + nohy z oceli s práškovým nástřikem
- Rozměry: 120 x 60 x 75 cm (D x Š x V)
- Leštěné a lakované
- S ocelovým křížovým rámem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8719883551326 |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 120 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Barva: | bílá, světle hnědá, hnědá, mix barev |
| Materiál: | masivní hrubé mangovníkové dřevo + nohy z oceli s práškovým nástřikem |
| Rozměry: | 120 x 60 x 75 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 21.5 kg |
-1.png)