Jídelní stůl 160 cm masivní regenerované dřevo [320694]
Kód: 320694Detailní popis produktu
Zkrášlete svůj jídelní kout s tímto dřevěným jídelním stolem v industriálním stylu!
Jídelní stůl je vyrobený z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Může tedy sestávat z celé řady různých druhů dřeva, jako jsou borovice, teak, mangovník, akácie atd. Recyklované dřevo nabývá vlastností všech těchto rozličných typů dřevin. Navíc je již zestárlé, zvětralé a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Práškově lakované želené nohy navíc dodávají stolu stabilitu a pevnost.
Důležité upozornění: Barvy a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, a proto je každý výrobek jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: masivní recyklované dřevo s vícebarevnou povrchovou úpravou, práškově lakované železo
- Rozměry: 160 x 80 x 76 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8720286069943 |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 160 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 160 x 80 x 76 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 28.72 kg |
-1.png)