Jídelní stůl 180 x 90 x 76 cm masivní mangovníkové dřevo [321689]
Kód: 321688Detailní popis produktu
Tento dřevěný jídelní stůl je navržený v čistém a jednoduchém stylu, který zkrášlí váš pokoj.
Tento stůl je vyrobený z masivního mangovníkového dřeva, což je tvrdé dřevo s hustou kresbou. Dřevo je dostatečně pevné, aby uneslo váhu, kterou na něj naložíte, a aby obstálo ve zkoušce času. Pečlivé řemeslně zpracování je zárukou, že každý krok procesu je prováděný s tou největší péčí. Jídelní stůl v industriálním stylu se hodí do jakéhokoli interiéru.
Důležité upozornění: Odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: masivní mangovníkové dřevo se saténovým povrchem, práškově lakovaná ocel
- Rozměry: 180 x 90 x 76 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8720286105801 |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 180 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Barva: | bílá, světle hnědá, hnědá |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 180 x 90 x 76 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 29 kg |
-1.png)