Vikingská přilba pro LARPy replika stříbro ocel [286236]
Kód: 286236Detailní popis produktu
Tato historická přilba je skvělá pro LARPy (live action role play), dřevárny, kostýmové hry, renesanční večírky, divadelní hry a historické rekonstrukce.
Přilba je replika původní vikingské přilby. Je zhotovená z oceli 18. Kombinací původního designu s odolným materiálem vznikla působivá přilba, která dokonale doplní vaši válečnickou výbavu. Naše půlkruhová helma s očnicemi a nánosníkem dobře chrání nos. Přilba je rovněž atraktivním dekorativním doplňkem do interiéru.
- Barva: stříbro a mosaz
- Materiál: ocel 18 (leštěná)
- Rozměry: 23 x 22 x 23 cm (D x Š x V)
- Replika historické vikingské válečnické přilby
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sběratelské předměty |
|---|---|
| EAN: | 8719883813028 |
| Šířka: | 22 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Barva: | stříbrná/zlatá |
| Materiál: | kov |
| Rozměry: | 23 x 22 x 23 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 1.53 kg |
-1.png)