Beowulf přilba pro LARPy replika stříbro ocel [286232]
Kód: 286232Detailní popis produktu
Tato historická přilba je skvělá pro LARPy (live action role play), dřevárny, kostýmové hry, renesanční večírky, divadelní hry a historické rekonstrukce.
Válečnická přilba je replika původní anglosaské přilby. Je zhotovená z oceli 18. Kombinací původního designu s odolným materiálem vznikla působivá přilba, která dokonale doplní vaši válečnickou výbavu. Jedná se také o atraktivní výstavní kus.
- Barva: stříbro a mosaz
- Materiál: ocel 18 (leštěná)
- Rozměry: 23 x 21 x 33 cm (D x Š x V)
- Replika historické Beowulf přilby
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sběratelské předměty |
|---|---|
| EAN: | 8719883812984 |
| Šířka: | 21 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Barva: | stříbrná/zlatá |
| Materiál: | kov |
| Rozměry: | 23 x 21 x 33 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 2.12 kg |
-1.png)