Středověký rytířský kyrys pro LARPy replika stříbro ocel [286219]
Kód: 286219Detailní popis produktu
Tento historický kyrys je skvělý pro LARPy, dřevárny, divadelní hry, historický šerm, tématické párty, renesanční večírky a historické rekonstrukce. Je to také působivý výstavní kus.
Tento pancíř je přesnou replikou původního středověkého kyryse. Pancíř chrání hruď, břicho i záda. Jedná se o plně nositelnou repliku. Nastavitelné kožené pásky umožňují pohodlné nošení.
Kompletní kyrys kombinuje původní styl a robustní materiály do jediného poutavého brnění. Pancíř je vyrobený z oceli 18 s leštěným povrchem.
- Barva: stříbrná
- Materiál: ocel 18 (leštěná), kůže
- Rozměry: 42 x 36 x 49 cm (Š x H x V)
- Nastavitelné kožené pásky
- Replika původního středověkého rytířského kyrysu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sběratelské předměty |
|---|---|
| EAN: | 8719883812854 |
| Šířka: | 42 cm |
| Hloubka: | 36 cm |
| Výška: | 49 cm |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | kov + kůže |
| Rozměry: | 42 x 36 x 49 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 4.93 kg |
-1.png)