Středověké plátové sabatony replika pro LARPy stříbrné ocel [286238]
Kód: 286238Detailní popis produktu
Naše středověké sabatony jsou skvělé pro LARPy, historické rekonstrukce a kostýmové hry.
Tento pár sabatonů završí vaši výzbroj. Plátové boty jsou replikou původních německých středověkých rytířských sabatonů. Plátové boty se skládají z překrývajících se ocelových desek pro maximální mobilitu a flexibilitu. Tyto pancéřové sabatony se obvykle nosí přes boty, upevněné nastavitelnými koženými pásky.
- Materiál: ocel 18 (leštěná)
- Rozměry: 43 x 11 x 9 cm (D x Š x V)
- Nastavitelný kožený řemínek
- Standardní velikost pro dospělé
- Replika původních středověkých rytířských sabatonů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sběratelské předměty |
|---|---|
| EAN: | 8719883813042 |
| Šířka: | 11 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Materiál: | kov |
| Rozměry: | 43 x 11 x 9 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 1.79 kg |
| Rozměr balení 1: | 14 x 14 x 44 cm |
-1.png)