Fitness trampolína s rukojetí a bezpečnostní podložkou 122 cm [92489]
Kód: 92489Detailní popis produktu
Tato 122 cm dlouhá fitness trampolína je vynikající volba pro každého, kdo si chce zlepšit nebo udržet formu. Pomáhá stimulovat váš metabolismus, zvyšuje kapacitu kyslíku a prospívá kardiovaskulárnímu zdraví a zároveň skákáním spalujete kalorie, hubnete, zlepšujete si schopnost rovnováhy, koordinaci, svalovou sílu a vytrvalost.
Ocelová konstrukce a protiskluzová PP podložka je navržená pro vysoce intenzivní cvičení. Rukojeť ve tvaru T vám pomůže udržovat rovnováhu. 36 pružných lan nevydává při cvičení hluk. Součástí trampolíny je také bezpečnostní podložka, která zaručuje vaše bezpečí při skákání.
- Barva: černá a modrá
- Materiál rámu: ocel
- Materiál podložky: PP
- Průměr: 122 cm
- Výška: 30 cm
- Počet elastických lan: 36
- S pohodlnou rukojetí
- Včetně bezpečnostní podložky
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trampolíny a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8720286054420 |
| Výška: | 30 cm |
| Barva: | černá/modrá |
| Materiál rámu: | ocel |
| Materiál podložky: | PP |
| Průměr: | 122 cm |
| Počet elastických lan: | 36 |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 8.55 kg |
-1.png)