Fitness trampolína s rukojetí 122 cm [92490]
Kód: 92490Detailní popis produktu
Tato nepostradatelná trampolína s držadlem je skvělým společníkem při cvičení!
- Robustní a stabilní: Ocelový rám vyniká svou pevností, trvanlivostí a odolností vůči korozi, takže je ideální volbou pro různé použití, včetně výroby nábytku a stavebnictví.
- Multifunkční použití: Tato trampolína pomáhá stimulovat váš metabolismus, zvyšuje kapacitu kyslíku a prospívá kardiovaskulárnímu zdraví a zároveň skákáním spalujete kalorie, hubnete, zlepšujete si schopnost rovnováhy, koordinaci, svalovou sílu a vytrvalost.
- Praktická rukojeť: Rukojeť ve tvaru T vám pomůže udržovat rovnováhu.
- Barva: černá a modrá
- Materiál rámu: ocel
- Materiál podložky: PP
- Průměr: 122 cm
- Výška: 30 cm
- Počet elastických lan: 36
- S pohodlnou rukojetí
- Montáž nutná: ano
- UPOZORNĚNÍ: Jen pro domácí použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trampolíny a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8720286054437 |
| Výška: | 30 cm |
| Barva: | černá/modrá |
| Materiál rámu: | ocel |
| Materiál podložky: | PP |
| Průměr: | 122 cm |
| Počet elastických lan: | 36 |
| Montáž nutná: | ano |
| Upozornění: | Jen pro domácí použití. |
| Hmotnost: | 8.01 kg |
-1.png)