Fitness trampolína s rukojetí 102 cm [92488]
Kód: 92488Detailní popis produktu
Tato nepostradatelná trampolína s držadlem je skvělým společníkem při cvičení! Můžete si skákáním zlepšit kondici a srdeční rytmus a přitom se pobavit.
- Vícero funkcí: Tato 102 cm velká fitness trampolína pomáhá stimulovat váš metabolismus, zvyšuje kapacitu kyslíku a prospívá kardiovaskulárnímu zdraví a zároveň skákáním spalujete kalorie, hubnete, zlepšujete si schopnost rovnováhy, koordinaci, svalovou sílu a vytrvalost.
- Odolný materiál: Ocelová konstrukce a protiskluzová PP podložka je navržená pro vysoce intenzivní cvičení.
- Praktický design: Rukojeť ve tvaru T vám pomůže udržovat rovnováhu. 30 pružných lan nevydává při cvičení hluk.
- Barva: černá a modrá
- Materiál rámu: ocel
- Materiál podložky: PP
- Průměr: 102 cm
- Výška: 30 cm
- Počet elastických lan: 30
- S pohodlnou rukojetí
- Montáž nutná: ano
- UPOZORNĚNÍ: Jen pro domácí použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trampolíny a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8720286054413 |
| Výška: | 30 cm |
| Barva: | černá/modrá |
| Materiál rámu: | ocel |
| Materiál podložky: | PP |
| Průměr: | 102 cm |
| Počet elastických lan: | 30 |
| Montáž nutná: | ano |
| Upozornění: | Jen pro domácí použití. |
| Hmotnost: | 7.24 kg |
-1.png)