Kryt pružin PE na kruhovou trampolínu o průměru 3,96 m [92395]
Kód: 92395Detailní popis produktu
Tento kryt na pružiny zabraňuje skokanům, aby spadli na ocelový rám trampolíny nebo se poranili o pružiny.
Náš vysoce kvalitní kryt zakrývá rám a pružiny vaší trampolíny. Obsahuje nejlepší pěnu, která tlumí nárazy, má vysokou hustotu a uzavřené buňky, neabsorbuje vodu, neplesniví a neztrácí tvar. Z obou stran je pěna obalená vrstvou PE, odolného vůči UV záření.
Tento bezpečnostní kryt je určený pro trampolíny o průměru 3,96 m, které můžete najít v našem e-shopu (SKU: 142094)
- Vhodné pro: kruhové trampolíny o průměru 3,96 m / 13'
- Materiál: PE + výplň z EPE pěny
- Šířka krytu: 26 cm
- Tloušťka pěnové výplně: 10 mm
- Trvanlivý a odolný vůči povětrnostním vlivům
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trampolíny a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8719883835563 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | pěna |
| Vhodné pro: | kruhové trampolíny o průměru 3,96 m / 13' |
| Šířka krytu: | 26 cm |
| Tloušťka pěnové výplně: | 10 mm |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
-1.png)