Kryt pružin PVC na kruhovou trampolínu 3,66 m [92394]
Kód: 92394Detailní popis produktu
Tento kryt na pružiny zabraňuje skokanům, aby spadli na ocelový rám trampolíny nebo se poranili o pružiny.
Náš vysoce kvalitní kryt zakrývá rám a pružiny vaší trampolíny. Obsahuje nejlepší pěnu, která tlumí nárazy, má vysokou hustotu a uzavřené buňky, neabsorbuje vodu, neplesniví a neztrácí tvar. Z obou stran je pěna obalená vrstvou PE, odolného vůči UV záření.
Tento bezpečnostní kryt je určený pro trampolíny o průměru 3,66 m, které můžete najít v našem e-shopu (SKU: 142093)
- Vhodné pro: kruhové trampolíny o průměru 3,66 m / 12'
- Materiál: PE + výplň z EPE pěny
- Šířka krytu: 26 cm
- Tloušťka pěnové výplně: 10 mm
- Trvanlivý a odolný vůči povětrnostním vlivům
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trampolíny a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8719883835556 |
| Barva: | zelená, mix barev |
| Materiál: | pěna |
| Vhodné pro: | kruhové trampolíny o průměru 3,66 m / 12' |
| Šířka krytu: | 26 cm |
| Tloušťka pěnové výplně: | 10 mm |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
-1.png)