Barová stolička 4 pcs Přírodní 35 x 35 x 75 cm [42030010]
Kód: 42030010Související produkty
Detailní popis produktu
Naše moderní barová stolička přináší styl a odolnost do tvého venkovního prostoru. Vyrobená z masivního teakového dřeva, kombinuje přirozenou krásu s odolností vůči venkovním vlivům. Je určena pro vysoké stoly a bary, takže je skvělá volba na zahradní akce nebo partie.
- Masivní teakové dřevo: Tato barová židle je z masivního teaku, což přináší nejen krásu, ale i odolnost. Super pro venkovní použití, protože je pevná a odolává počasí.
- Povrch odolný vůči povětrnostním vlivům: Potah je z vodou ředitelné barvy, tak ta stolička odolává dešti, slunci a dalším vlivům venku.
- Hnědé čtvercové nohy: Židle má silné čtvercové nohy z masivního teaku v jedinečné hnědé barvě, což dodává robustní podporu a hezky vypadá.
- Funkční moderní design: Díky modernímu vzhledu má židle čisté linie a je minimalistická, ideální pro současné venkovní prostory.
- Snadná údržba: Aby vypadala dobře, stačí ji otřít vlhkým hadříkem a chránit voděodolným krytem, když ji nepoužíváš.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
Je dobré vědět:
- Maximální hmotnost 110 kg na sedadlo.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Pevné teakové dřevo
- Dokončit: Barva na vodní bázi
- Celkové rozměry: 35 x 35 x 75 cm (D x Š x V)
- Závaží: 23,1 kg
- Odolný proti povětrnostním vlivům
- Robustní
- Všestranné využití
- Ergonomický design opěrky nohou
- Posezení: 35 x 36 cm (Š x H)
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Obsah balení:
- 4 x Barová židle
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | 8721364734913 |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 26.05 kg |
| Celkové rozměry: | 35 x 35 x 75 cm (D x Š x V) |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 45 x 39 x 80 cm |
| Dokončit: | Barva na vodní bázi |
| Závaží: | 23,1 kg |
| Posezení: | 35 x 36 cm (Š x H) |
ZDARMAZDARMA
3214556
ZDARMAZDARMA
4104041
ZDARMAZDARMA
365216
ZDARMAZDARMA
3214567
ZDARMAZDARMA
368714
ZDARMAZDARMA
365194
-1.png)