Zahradní židle s poduškami 6 ks masivní akáciové dřevo šedé [3078209]
Kód: 3078214 3078208 3078211 3078212 3078209 3078207 3078215 3078210 3078218 3078217 3078221 3078220 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dopřejte si ve svém venkovním bydlení maximální pohodlí s touto sadou dřevěných zahradních židlí. Výborně se hodí k posezení s rodinou a přáteli nebo k relaxaci na sluníčku.
Zahradní židle jsou vyrobené z masivní akácie s povrchem zesvětleným do šeda. Jedná se o tvrdé dřevo s hustou kresbou. Masivní akáciové dřevo se vyznačuje schopností unést i velkou váhu a zároveň skvěle odolává opotřebení a působení času. Sada dřevěných židlí je stabilní, hodně toho vydrží a nepodléhá klimatickým vlivům. Jejich povrch se navíc snadno čistí navlhčeným hadříkem. Přiložené podušky vám zajistí maximální pohodlí.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme jej chránit voděodolnou plachtou.
- Materiál židlí: masivní akáciové dřevo
- Materiál podušky: textil (100% polyester)
- Rozměry židle: 61 x 57 x 92 cm (Š x H x V)
- Rozměry sedáku: 48 x 46 cm (Š x H)
- Výška sedáku od země: 43,5 cm
- Rozměry podušky: 50 x 50 x 3 cm (D x Š x T)
- Každá poduška má 2 páry šňůrek
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 6 x židle
- 6 x poduška
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | béžová, černá, červená, modrá, tmavě modrá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Hmotnost: | 43.67 kg |
| Materiál židlí: | masivní akáciové dřevo |
| Materiál podušky: | textil (100% polyester) |
| Rozměry židle: | 61 x 57 x 92 cm (Š x H x V) |
| Rozměry sedáku: | 48 x 46 cm (Š x H) |
| Výška sedáku od země: | 43,5 cm |
| Rozměry podušky: | 50 x 50 x 3 cm (D x Š x T) |
| Montáž nutná: | ano |
ZDARMAZDARMA
3214613
ZDARMAZDARMA
832550
ZDARMAZDARMA
365288
ZDARMAZDARMA
3208920
ZDARMAZDARMA
3214641
ZDARMAZDARMA
3214561
ZDARMAZDARMA
365912
-1.png)