Dílčí středová sedačka s poduškami polyratan [48288]
Kód: 48291 48290 48288 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato ratanová dílčí středová sedačka v sobě kombinuje styl i funkčnost a je určená pro celoroční venkovní použití.
Křeslo bez područek je zhotoveno z PE ratanu, který skvěle vzdoruje vodě a povětrnostním vlivům, takže se snadno čistí, hodně toho vydrží a je vhodné pro každodenní použití. Sedačka má robustní ocelový rám s práškovým nástřikem, který jí zajišťuje dlouhou životnost. Je také lehká a modulární, a tudíž velmi flexibilní – snadno ji přemístíte do jakéhokoli prostředí. Silné odnímatelné podušky jsou velmi pohodlné. Můžete ji kombinovat s dalšími rohovými sedacími díly a podnožkami a vytvářet si vlastní konfigurace zahradní sestavy!
Balení obsahuje 1 středový sedací díl, 1 podušku na sedák a 1 podušku za záda Poznámka: Doporučujeme zahradní postel v dešti, sněhu nebo mrazu přikrýt.
- Rozměry: 70 x 70 x 53 cm (D x Š x V)
- Materiál: PE ratan + ocelový rám s práškovým nástřikem
- Materiál podušky: 100% polyester
- Tloušťka podušky: 6 cm
- Lze uspořádat v různých konfiguracích, aby vyhovovaly vašim potřebám a prostoru
- Balení obsahuje:
- 1x středová pohovka
- 1 x poduška na sedák
- 1x polštář za záda
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Výška: | 53 cm |
| Barva: | černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | PE ratan + kov |
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| Rozměry: | 70 x 70 x 53 cm (D x Š x V) |
| Materiál podušky: | 100% polyester |
| Tloušťka podušky: | 6 cm |
-1.png)