Ručně vyřezávaná růžová židle 2 pcs Přírodní 58 x 60 x 90 cm [42030012]
Kód: 42030012Související produkty
ZDARMAZDARMA
832534
ZDARMAZDARMA
366293
ZDARMAZDARMA
366133
ZDARMAZDARMA
365073
ZDARMAZDARMA
366296
ZDARMAZDARMA
365520
Detailní popis produktu
Tato venkovní zahradní židle z masivního teakového dřeva má ručně vyřezávaný motiv růže na opěradle. Je stabilní a vhodná do různých venkovních prostředí, a tak je skvělou volbou pro grilování, nebo jen tak na relax.
- Masivní teakové dřevo: Je odolné a skvělé do venkovního prostředí. Jeho textura dodává styl a zároveň vydrží i horší počasí.
- Ruční vyřezávaný motiv růže: Tenhle detail na opěradle přidává židli šmrnc a ukazuje chuť na kvalitní řemeslo.
- Lamelový design opěradla: Stabilní a vzdušný, takže se v létě budete cítit příjemně. Každý detail je promyšlený pro maximální pohodlí.
- Všestranné venkovní použití: Tyhle židle se hodí do zahrady, na terasu nebo na balkón. Odolají venkovním podmínkám a stále dobře vypadají.
- Snadná údržba: O židli stačí občas otřít prach a je hotovo. Udrží si svůj pěkný vzhled i po špatném počasí.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Pevné teakové dřevo
- Dokončit: Vodní nátěr
- Celkové rozměry: 58 x 60 x 90 cm (D x Š x V)
- Materiál sedáku: Masivní teakové dřevo
- Hloubka sedadla: 49,5 cm
- Výška zad: 47 cm
- Pouze pro venkovní použití
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Závaží: 19,3 kg
- Exkluzivní ručně vyřezávaný detail růže na opěradle
- Dodávky:
- 2 x Zahradní židle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | 8721364734937 |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 58 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 23.2 kg |
| Dokončit: | Vodní nátěr |
| Celkové rozměry: | 58 x 60 x 90 cm (D x Š x V) |
| Materiál sedáku: | Masivní teakové dřevo |
| Hloubka sedadla: | 49,5 cm |
| Výška zad: | 47 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Závaží: | 19,3 kg |
| Rozměr balení 1: | 62 x 30 x 95 cm |
-1.png)