Zahradní stůl 140 x 90 x 74 cm hliník a WPC [312210]
Kód: 312210Detailní popis produktu
Užijte si se svou rodinou a přáteli příjemné chvilky u tohoto zahradního stolu. Dodá vaší zahradě, terase či verandě svěží industriální styl.
Zahradní stůl je vyrobený z potaženého hliníku a voděodolného dřevoplastu WPC. Je proto stabilní, hodně toho vydrží a snadno se čistí. Vzhledem ke svému industriálnímu designu navíc představuje dokonalou kombinaci funkčnosti a stylovosti.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.
Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.
- Materiál: WPC, hliník s černým povlakem
- Rozměry: 140 x 90 x 74 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8720286108574 |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 140 cm |
| Výška: | 74 cm |
| Barva: | černá, hnědá |
| Materiál: | WPC, hliník s černým povlakem |
| Hmotnost: | 18.46 kg |
| Rozměry: | 140 x 90 x 74 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
-1.png)