Válenda se zásuvkami 90 x 190 cm masivní borovice [3302061]
Kód: 3302061Související produkty
Detailní popis produktu
Tato denní postel 2 v 1 se zásuvkami, která slouží jako pohovka i postel, je praktickým a poutavým doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo ložnice.
- Stabilní a odolný rám: Masivní borovicové dřevo je známé svou pevností a odolností. Jeho rovná kresba dřeva a výrazné suky přispívají k jeho rustikálnímu kouzlu.
- Trojstranné zábrany postele: Tato rozkládací postel má jedinečný design na boku postele, který poskytuje pocit bezpečí a zároveň dodává vašemu domovu nádech sofistikovaného stylu.
- Lamely pro optimální oporu: Rozkládací pohovka je doplněna lamelami, které poskytují matraci nezbytnou oporu a prodyšnost.
- Rustikální kouzlo: Rozkládací pohovka dodá vašemu prostoru rustikální podtóny, které mohou být skutečně relaxační. Uklidňující účinek této dřevěné denní postele promění každou ložnici nebo pokoj pro hosty v uklidňující místo a zároveň do místnosti dodá přírodní prvek.
- Dostatek úložného prostoru: Tato postel pro hosty má dvě zásuvky, které poskytují dostatek prostoru pro uložení oblečení, ponožek, hraček, polštářů atd.
Dobré vědět:
- Matrace nejsou součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Montáž nutná: ano
- Postel:
- Celkové rozměry: 193,5 x 97,5 x 69,5 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Zásuvka:
- Vnější rozměry: 90 x 55 x 17 cm (Š x H x V)
- Vnitřní rozměry: 81,5 x 52,5 x 10 cm (Š x H x V)
- Max. nosnost (každý kus): 20 kg
- Se čtyřmi kolečky
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 2 x zásuvka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8721102944505 |
| Šířka: | 97.5 cm |
| Hloubka: | 193.5 cm |
| Výška: | 69.5 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 27.14 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Celkové rozměry: | 193,5 x 97,5 x 69,5 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Vnější rozměry: | 90 x 55 x 17 cm (Š x H x V) |
| Vnitřní rozměry: | 81,5 x 52,5 x 10 cm (Š x H x V) |
| Max. nosnost (každý kus): | 20 kg |
| Rozměr balení 1: | 34 x 13.5 x 94 cm |
| Rozměr balení 2: | 29.5 x 12.6 x 93.7 cm |
-1.png)