Rám postele umělá kůže 100 x 200 cm [285415]
Kód: 285421Související produkty
Detailní popis produktu
S naším rámem postele z umělé kůže okamžitě dodá vaší ložnici působivý moderní nádech!
Rám postele se vyznačuje jednoduchým, ale nadčasovým designem a dodává vaší ložnici elegantní kouzlo. Práškově lakovaný ocelový rám a dřevěné lamely zvyšují robustnost a odolnost postele. Postel je čalouněna odolnou a snadno čistitelnou umělou kůží a vyzařuje příjemný vzhled. Čalouněná postel je vhodná pro matraci o rozměrech 100 x 200 cm.
Upozorňujeme, že balení obsahuje pouze rám postele; matrace není součástí dodávky. Postel se snadno montuje. Vhodné matrace najdete v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: čalounění z umělé kůže + ocelový rám s práškovým nástřikem + dřevěné lamely
- Materiál čela: překližka + umělá kůže
- Celkové rozměry: 208 x 133 x 70 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 100 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Materiál: Bavlna: 4%, Polyester: 2%, PVC: 94%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8719883746913 |
| Šířka: | 133 cm |
| Hloubka: | 208 cm |
| Výška: | 70 cm |
| Barva: | béžová, bílá, černá, šedá |
| Materiál: | syntetický textil + bavlna |
| Materiál čela: | překližka + umělá kůže |
| Celkové rozměry: | 208 x 133 x 70 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 100 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Hmotnost: | 21.65 kg |
-1.png)