Rám postele kov 100 x 200 cm [284524]
Kód: 284517 284524 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vytvořte si ve své ložnici elegantní a klasický vzhled s naším kovovým rámem postele!
Rám postele je vyroben z kovu s pevnou konstrukcí. Pevné lamely poskytují potřebnou oporu a jsou velmi pohodlné. Díky všem těmto kombinovaným vlastnostem se vám jistě bude dobře spát! Postel je vhodná pro matraci o rozměrech 100 x 200 cm.
Upozorňujeme, že balení obsahuje rám postele s lamelovým roštem. Matrace není součástí balení. Postel se snadno montuje. Srovnatelné matrace najdete v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál: kov
- Celkové rozměry: 208 x 107,5 x 95 cm (D x Š x V)
- Výška spací plochy od země: 28 cm
- Vhodné rozměry matrace: 100 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 107.5 cm |
| Hloubka: | 208 cm |
| Výška: | 95 cm |
| Barva: | bílá, černá, růžová, šedá |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | 208 x 107,5 x 95 cm (D x Š x V) |
| Výška spací plochy od země: | 28 cm |
| Vhodné rozměry matrace: | 100 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 13.1 kg |
-1.png)