Rám postele s LED světlem umělá kůže 90 x 200 cm [285492]
Kód: 285486 285480 285492 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
S naším rámem postele z umělé kůže okamžitě dodá vaší ložnici působivý moderní nádech!
Rám postele se vyznačuje jednoduchým, ale nadčasovým designem a dodává vaší ložnici elegantní kouzlo. Práškově lakovaný ocelový rám a dřevěné lamely zvyšují robustnost a odolnost postele. Postel je čalouněna odolnou a snadno čistitelnou umělou kůží a vyzařuje příjemný vzhled. Čalouněná postel je vhodná pro matraci o rozměrech 90 x 200 cm. Kromě toho můžete pomocí přiloženého plně funkčního dálkového ovladače s 24 tlačítky pohodlně nastavit výkon, jas a různé barvy blikání LED světelného pásku a vytvořit tak úžasnou světelnou show.
Upozorňujeme, že balení obsahuje pouze rám postele; matrace není součástí dodávky. Postel se snadno montuje. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
Dobré vědět: Tato postel má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
Poznámka: Produkt má USB konektor, ale certifikovaný 5V USB zdroj napájení není součástí balení. Tato postel má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Rám postele
- Materiál: čalounění z umělé kůže + ocelový rám s práškovým nástřikem + dřevěné lamely
- Materiál čela: překližka + umělá kůže
- Celkové rozměry: 217 x 94 x 65 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- LED pásek:
- Délka: 90 cm
- Výkon: 3,2 W
- Dálkové ovládání s 24 tlačítky pro výkon, jas a barevné režimy
- Materiál: Bavlna: 4%, Polyester: 2%, PVC: 94%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 94 cm |
| Hloubka: | 217 cm |
| Výška: | 65 cm |
| Délka: | 90 cm |
| Barva: | béžová, bílá, černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | syntetický textil + bavlna |
| Materiál čela: | překližka + umělá kůže |
| Celkové rozměry: | 217 x 94 x 65 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Výkon: | 3,2 W |
| Hmotnost: | 19.3 kg |
-1.png)