Křižácká rytířská helma pro LARPy replika stříbro ocel [286222]
Kód: 286222Detailní popis produktu
Tato historická přilba je skvělá pro LARPy (live action role play), dřevárny, kostýmové hry, renesanční večírky, divadelní hry a historické rekonstrukce.
Rytířská helma je přesná replika původní křižácké rytířské přilby. Je zhotovená z oceli 18. Kombinací původního designu s odolným materiálem vznikla působivá přilba, která dokonale doplní vaši stávající rytířskou výbavu. Přilba je plně funkční, určená k nošení a zaručuje excelentní ochranu. Je známá také jako helma kalota. Malé otvory a průzory slouží k ventilaci a dobrému výhledu.
- Barva: stříbro a mosaz
- Materiál: ocel 18 (leštěná)
- Rozměry: 24 x 20 x 29 cm (D x Š x V)
- Replika křižácké rytířské helmy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sběratelské předměty |
|---|---|
| EAN: | 8719883812885 |
| Šířka: | 20 cm |
| Hloubka: | 24 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Barva: | stříbrná/zlatá |
| Materiál: | kov |
| Rozměry: | 24 x 20 x 29 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 2.35 kg |
-1.png)