Schodové rohože 20 ks 56 x 17 x 3 cm , půlkulaté [3365841]
Kód: 3365843 3365840 3365841 3365844 3365842 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tyto nášlapy budou nejen výrazným dekorativním doplňkem vašeho domova, ale také vás ochrání před uklouznutím při chůzi po schodech nahoru a dolů. Zároveň se postarají o to, aby se vaše schody nepoškrábaly.
- Prémiový materiál: Tyto nášlapy jsou vyrobeny ze 100% všívaného PP, takže tlumí hluk, zabraňují uklouznutí a jsou teplé.
- Omyvatelný nášlap se záhybem: Tyto nášlapy je také možné prát a lze je zahnout, takže ochrání vaše schody z horní i přední strany.
- Oboustranné lepicí pásky: Oboustranné lepicí pásky na spodní straně zajišťují snadné a rychlé položení nášlapů na schody.
- Materiál: 100% všívaný PP
- Rozměry: 56 x 17 x 3 cm (D x Š x T)
- Gramáž: 700 g/m²
- Oboustranné lepicí pásky
- Balení obsahuje:
- 20 x rohož na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 17 cm |
| Hloubka: | 3 cm |
| Barva: | béžová, bílá, černá, červená, fialová, hnědá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Rozměry: | 56 x 17 x 3 cm (D x Š x T) |
| Gramáž: | 700 g/m² |
| Hmotnost: | 7.42 kg |
ZDARMAZDARMA
3283781
ZDARMAZDARMA
3365850
ZDARMAZDARMA
3282916
ZDARMAZDARMA
3282933
ZDARMAZDARMA
3282944
ZDARMAZDARMA
3282966
ZDARMAZDARMA
3282900
ZDARMAZDARMA
3365821
ZDARMAZDARMA
3365901
ZDARMAZDARMA
3365859
ZDARMAZDARMA
3282910
ZDARMAZDARMA
3282907
ZDARMAZDARMA
3282927
ZDARMAZDARMA
3283002
-1.png)