Nášlapy na schody 4 ks světle hnědé 110x25x2 cm masivní dub [3282897]
Kód: 3282897 3283017 3282957 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dodejte svým schodům přírodní a jedinečný vzhled s těmito dřevěnými schodišťovými stupni!
- Robustní a stabilní materiál: Masivní dubové dřevo je známé svou pevností, trvanlivostí a krásnou kresbou, takže se skvěle hodí pro výrobu nábytku s dlouhou životností. Jeho přirozená odolnost vůči hmyzu a plísním zajišťuje, že dubový nábytek zůstane atraktivní a funkční po dlouhá léta.
- Neošetřený povrch: Tuto okenní římsu vyrobenou z neošetřeného dubového dřeva si můžete ponechat v přírodní barvě nebo ji upravit barvou či lakem podle svých představ.
- Všestranné použití: Tento všestranný schodišťový stupeň slouží jako parapet a nabízí ideální místo pro vaše knihy, šálky na kávu nebo dekorativní předměty. Jeho přirozené kouzlo vylepší váš interiér a dodá mu jak funkčnost, tak i estetickou přitažlivost.
- Snadná údržba: Díky hladkému povrchu se schody snadno čistí vlhkým hadříkem.
Je dobré vědět:
- Součástí dodávky jsou pouze čtyři schodišťové stupně. Rám schodiště a stoupačka nejsou součástí dodávky.
- Každý výrobek je jedinečný s variacemi odstínů a kreseb dřeva. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
- Materiál: masivní dubové dřevo, jemně broušené
- Rozměry: 110 x 25 x 2 cm (D x Š x T)
- Slouží jako okenní parapet
- Navrženo jako vyměnitelná, nenosná součást
- Balení obsahuje:
- 4 x nášlap na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Barva: | světle hnědá, hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 110 x 25 x 2 cm (D x Š x T) |
| Hmotnost: | 19.9 kg |
ZDARMAZDARMA
3365762
ZDARMAZDARMA
3282948
ZDARMAZDARMA
3282943
ZDARMAZDARMA
3282939
ZDARMAZDARMA
3365835
ZDARMAZDARMA
3282902
ZDARMAZDARMA
3282915
ZDARMAZDARMA
3283781
ZDARMAZDARMA
3282898
ZDARMAZDARMA
3283783
ZDARMAZDARMA
3282900
ZDARMAZDARMA
3282901
ZDARMAZDARMA
3282952
ZDARMAZDARMA
3282919
ZDARMAZDARMA
3365710
ZDARMAZDARMA
3282926
-1.png)