Nášlapy na schody 20 ks světle hnědé 100x25x2 cm masivní dub [3282944]
Kód: 3282944 3283064 3283004 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dodejte svým schodům přírodní a jedinečný vzhled s těmito dřevěnými schodišťovými stupni!
- Robustní a stabilní materiál: Masivní dubové dřevo je známé svou pevností, trvanlivostí a krásnou kresbou, takže se skvěle hodí pro výrobu nábytku s dlouhou životností. Jeho přirozená odolnost vůči hmyzu a plísním zajišťuje, že dubový nábytek zůstane atraktivní a funkční po dlouhá léta.
- Neošetřený povrch: Tuto okenní římsu vyrobenou z neošetřeného dubového dřeva si můžete ponechat v přírodní barvě nebo ji upravit barvou či lakem podle svých představ.
- Všestranné použití: Tento všestranný schodišťový stupeň slouží jako parapet a nabízí ideální místo pro vaše knihy, šálky na kávu nebo dekorativní předměty. Jeho přirozené kouzlo vylepší váš interiér a dodá mu jak funkčnost, tak i estetickou přitažlivost.
- Snadná údržba: Díky hladkému povrchu se schody snadno čistí vlhkým hadříkem.
Je dobré vědět:
- Součástí dodávky jsou pouze dvacet schodišťové stupně. Rám schodiště a stoupačka nejsou součástí dodávky.
- Každý výrobek je jedinečný s variacemi odstínů a kreseb dřeva. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
- Materiál: masivní dubové dřevo, jemně broušené
- Rozměry: 100 x 25 x 2 cm (D x Š x T)
- Slouží jako okenní parapet
- Navrženo jako vyměnitelná, nenosná součást
- Balení obsahuje:
- 20 x nášlap na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Barva: | světle hnědá, hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 100 x 25 x 2 cm (D x Š x T) |
| Hmotnost: | 89.5 kg |
| Rozměr balení 1: | 33.8 x 6.6 x 111.2 cm |
ZDARMAZDARMA
3365908
ZDARMAZDARMA
3282938
ZDARMAZDARMA
3282932
ZDARMAZDARMA
3282935
ZDARMAZDARMA
3365835
ZDARMAZDARMA
3365853
ZDARMAZDARMA
3282912
ZDARMAZDARMA
3365871
ZDARMAZDARMA
3282933
ZDARMAZDARMA
3282907
ZDARMAZDARMA
3365762
ZDARMAZDARMA
3365728
ZDARMAZDARMA
3283780
ZDARMAZDARMA
3282909
ZDARMAZDARMA
3282924
ZDARMAZDARMA
3365710
-1.png)