Schodové rohože 20 ks 65 x 21 x 4 cm s obdélníkovým okrajem [3365857]
Kód: 3365852 3365854 3365855 3365857 3365853 3365856 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tyto nášlapy budou nejen výrazným dekorativním doplňkem vašeho domova, ale také vás ochrání před uklouznutím při chůzi po schodech nahoru a dolů. Zároveň se postarají o to, aby se vaše schody nepoškrábaly.
- Prvotřídní materiál: Tyto nášlapy jsou vyrobeny z vpichované tkaniny, takže tlumí hluk, zabraňují uklouznutí a jsou teplé na dotek.
- Omyvatelný nášlap se záhybem: Tyto nášlapy je také možné prát a lze je zahnout, takže ochrání vaše schody z horní i přední strany.
- Oboustranné lepicí pásky: Oboustranné lepicí pásky na spodní straně zajišťují snadné a rychlé položení nášlapů na schody.
- Materiál: vpichovaná tkanina (100% polypropylen)
- Rozměry: 65 x 21 x 4 cm (D x Š x V)
- Gramáž vlasu: 700 g/m²
- Oboustranné lepicí pásky
- Balení obsahuje:
- 20 x rohož na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 21 cm |
| Hloubka: | 65 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, fialová, hnědá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Rozměry: | 65 x 21 x 4 cm (D x Š x V) |
| Gramáž vlasu: | 700 g/m² |
| Hmotnost: | 10.6 kg |
ZDARMAZDARMA
3282904
ZDARMAZDARMA
3282907
ZDARMAZDARMA
3282936
ZDARMAZDARMA
3365684
ZDARMAZDARMA
3282902
ZDARMAZDARMA
3365871
ZDARMAZDARMA
3282937
ZDARMAZDARMA
3282947
ZDARMAZDARMA
3282897
ZDARMAZDARMA
3365780
ZDARMAZDARMA
3282899
ZDARMAZDARMA
3365710
ZDARMAZDARMA
3283778
-1.png)