Rám vysouvací postele/pohovky kovový 90 x 200 cm [324784]
Kód: 324782 324784 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato všestranná rozkládací pohovka bude ideální pro ubytování nečekaných hostů přes noc a zároveň poskytne pohodlné místo k sezení během dne.
Tento kus nábytku můžete snadno přes den přestavět na pohovku a v noci na pohodlnou postel. Rám denní postele maximalizuje dostupnou podlahovou plochu a zároveň poskytuje místo na spaní pro dvě osoby, což z něj činí ideální volbu pro lidi s omezeným obytným prostorem. Postel přes spaní je navíc vybavena bočními zábradlím, které zabraňuje uživateli v rozvalování se během spánku. Celý rám postele má robustní kovovou konstrukci, díky čemuž je velmi odolný a vhodný pro každodenní používání.
Upozornění: Dodávka obsahuje pouze rám postele. Matrace nejsou součástí dodávky. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: kov s práškovým nástřikem
- Rozměry postele (při vytažení): 206,5 x 185 x 89,5 cm (D x Š x V)
- Rozměry postele (pokud není vysunutá): 206,5 x 95 x 89,5 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrací: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace nejsou součástí balení)
- Pohovka s malou postelí se dá rozložit
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | bílá, černá, šedá |
| Materiál: | kov |
| Rozměry postele (při vytažení): | 206,5 x 185 x 89,5 cm (D x Š x V) |
| Rozměry postele (pokud není vysunutá): | 206,5 x 95 x 89,5 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrací: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace nejsou součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 24.5 kg |
-1.png)