Rám postele masivní borovice 135 x 190 cm Double [3103756]
Kód: 3103753Související produkty
Detailní popis produktu
Co je lepšího než si po náročném dni dobře vyspat? Tento klasický dřevěný rám postele je perfektní volbou do vaší postele a první věcí, u které si chcete po dlouhém dni odpočinout.
- Prémiové masivní dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Lamely pro dodatečnou oporu: Lamely poskytují vaší posteli dodatečnou oporu. Prodlužují životnost matrace tím, že absorbují většinu tlaku a hmotnosti na postel.
- Praktické čelo postele: Čelo postele poskytuje dodatečnou oporu a zvyšuje pohodlí. Také dokáže udržet polštáře na místě pro lepší spánek.
Dobré vědět:
- Dodávka obsahuje pouze rám postele. Matrace není součástí balení. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Některé části čela postele jsou z důvodu omezeného prostoru zabaleny v kartonech rámu postele.
- Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 135 x 190 cm (4FT6 Double).
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Celkové rozměry: 195,5 x 140,5 x 110 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 135 x 190 cm (Š x D) (Double, matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8720287025030 |
| Šířka: | 140.5 cm |
| Hloubka: | 195.5 cm |
| Výška: | 110 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 195,5 x 140,5 x 110 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 135 x 190 cm (Š x D) (Double, matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 28.3 kg |
-1.png)