Rám denní postele kov 90 x 200 cm [284674]
Kód: 284672 284673 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tuto multifunkční kovovou pohovku lze přes den používat jako pohovku nebo v noci jako postel, která nabízí rychlé řešení pro ubytování hostů přes noc. Tato praktická rozkládací pohovka rozhodně upoutá pozornost, ať už ji použijete kamkoli!
Kovový rám a překližkové středové nosníky přispívají k její pevné a stabilní konstrukci. Rám pohovky se také snadno montuje.
Upozornění: Dodávka obsahuje pouze rám pohovky. Matrace není součástí balení. Srovnatelné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový základ a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: kov, překližka a plast
- Celkové rozměry: 207 x 96 x 72 cm (D x Š x V)
- Výška spací plochy od země: 27,5 cm
- Poslouží zároveň jako pohovka a zároveň jako postel pro hosty
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 96 cm |
| Hloubka: | 207 cm |
| Výška: | 72 cm |
| Barva: | bílá, černá, šedá |
| Materiál: | dřevotříska + kov |
| Celkové rozměry: | 207 x 96 x 72 cm (D x Š x V) |
| Výška spací plochy od země: | 27,5 cm |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 17.8 kg |
-1.png)