Rám postele masivní borovice 90 x 200 cm [3101204]
Kód: 3101204 3101203 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vyberte si moderní styl do své ložnice s tímto dřevěným rámem postele! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
- Prémiový materiál: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Odolné lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují, že matrace zůstane na místě při každém otočení vašeho těla během spánku.
- Pohodlné čelo postele: Klasické čelo postele vám umožní pohodlně odpočívat při čtení nebo sledování filmu.
Dobré vědět:
- Dodávka obsahuje pouze rám postele. Matrace není součástí balení. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Některé části čela postele jsou z důvodu omezeného prostoru zabaleny v kartonech rámu postele.
- Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 90 x 200 cm.
- Materiál rámu postele: masivní borové dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 205,5 x 96 x 100 cm (D x Š x V)
- Rozměry hlavového čela: 96 x 4 x 100 cm (Š x H x V)
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1 x hlavové čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 96 cm |
| Hloubka: | 205.5 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 205,5 x 96 x 100 cm (D x Š x V) |
| Rozměry hlavového čela: | 96 x 4 x 100 cm (Š x H x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Materiál rámu postele: | masivní borové dřevo |
| Hmotnost: | 18.01 kg |
-1.png)