Rám postele kov 120 x 200 cm [284558]
Kód: 284552Související produkty
Detailní popis produktu
Vytvořte si ve své ložnici elegantní a klasický vzhled s naším kovovým rámem postele!
Rám postele má pevnou kovovou konstrukci. Pevné lamely poskytují potřebnou oporu a jsou velmi pohodlné. Díky všem těmto vlastnostem se vám jistě bude dobře spát! Postel je vhodná pro matraci o rozměrech 120 x 200 cm. Montáž je snadná.
Upozorňujeme, že balení obsahuje rám postele s lamelovým roštem. Matrace není součástí balení. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál: kov
- Celkové rozměry: 212 x 127,5 x 65,5 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Výška spací plochy od země: 32 cm
- Laťkový rošt součástí balení: ano
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8719883888828 |
| Šířka: | 127.5 cm |
| Hloubka: | 212 cm |
| Výška: | 65.5 cm |
| Barva: | bílá/černá, bílá/šedá |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | 212 x 127,5 x 65,5 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Výška spací plochy od země: | 32 cm |
| Laťkový rošt součástí balení: | ano |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 24 kg |
-1.png)