Rám postele umělá kůže 100 x 200 cm [284781]
Kód: 284763 284781 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
S naším elegantním rámem postele okamžitě dodá vaší ložnici působivý moderní nádech! Tento rám postele z umělé semišové kůže s pohodlným čelem se stane ústředním bodem vaší ložnice.
Rám postele je vyroben z MDF, je mimořádně pevný a odolný. Ocelové nohy s práškovým nástřikem dodávají posteli extra odolnost. Postel je navíc čalouněná umělou semišovou kůží a vyzařuje příjemný vzhled. Díky měkkému čelu se můžete pohodlně dívat na televizi nebo číst knihu. Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 100 x 200 cm.
Upozorňujeme, že balení obsahuje pouze rám postele; matrace není součástí dodávky. Čalouněná postel se snadno montuje. Vhodné matrace najdete v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: rám z MDF + překližkové lamely + čalounění z umělé broušené kůže
- Celkové rozměry: 210 x 104 x 65 cm (D x Š x V)
- Výška roštu od země: 18 cm
- Výška nohy: 5 cm
- Vhodné rozměry matrace: 200 x 100 cm (D x Š) (matrace není součástí balení)
- Materiál: Polyester: 100%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 104 cm |
| Hloubka: | 210 cm |
| Výška: | 65 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Celkové rozměry: | 210 x 104 x 65 cm (D x Š x V) |
| Výška roštu od země: | 18 cm |
| Výška nohy: | 5 cm |
| Vhodné rozměry matrace: | 200 x 100 cm (D x Š) (matrace není součástí balení) |
| Hmotnost: | 19.55 kg |
-1.png)