Rám postele masivní borovice 120 x 200 cm [3101018]
Kód: 3101019 3101018 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Užijte si dobrý noční spánek s tímto dřevěným rámem postele! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
- Prémiový materiál: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Ošetřete povrch olejem, voskem, lakem nebo lazurovacím nátěrem pro pevnější povrch a snadné čištění. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Odolný a stabilní rám: Dřevěný rám zajišťuje robustnost a stabilitu. Lamely z masivního borovicového dřeva poskytují vaší posteli dodatečnou oporu. Prodlužují životnost vaší matrace tím, že absorbují většinu namáhání a hmotnosti na postel.
- Poutavý design: Čelo postele je dekorativní i praktické. Dodává jedinečný styl a pohodlí.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí dodávky. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Některé části čela postele jsou z důvodu omezeného prostoru zabaleny v kartonech rámu postele.
- Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 120 x 200 cm.
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Celkové rozměry rámu postele: 205,5 x 126 x 100 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Rozměry hlavového čela: 126 x 4 x 100 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1 x hlavové čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry rámu postele: | 205,5 x 126 x 100 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Rozměry hlavového čela: | 126 x 4 x 100 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 23.84 kg |
-1.png)