Rám postele masivní borové dřevo 100 x 200 cm [321999]
Kód: 321999 322020 322006 321992 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vneste do své ložnice elegantní klasický vzhled s tímto rámem postele z masivního borovicového dřeva.
Tento rám postele je vyroben z masivního borovicového dřeva, je mimořádně pevný a odolný. Robustní překližkové lamely poskytují potřebnou oporu a pohodlí. Je vhodný pro matraci o rozměrech 100 x 200 cm.
Upozornění: Dodávka obsahuje pouze rám postele; matrace není součástí dodávky. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový základ a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: masivní borové dřevo, překližka
- Rozměry: 204 x 107 x 55 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 100 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Prostor pod postelí: 22 cm
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 107 cm |
| Hloubka: | 204 cm |
| Výška: | 55 cm |
| Barva: | bílá, světle hnědá, hnědá, tmavě šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 204 x 107 x 55 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 100 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Prostor pod postelí: | 22 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 14.15 kg |
-1.png)