Rám poschoďové postele se stolem kov 90 x 200 cm [287906]
Kód: 287906 287907 287908 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato kovová palanda je elegantní a funkční, takže je perfektním doplňkem do každé místnosti s omezeným prostorem. Může být vynikající volbou do dětského pokoje, protože zvyšuje zábavu během spaní těsně před spaním!
Naše palanda je vyrobena z robustního kovu s práškovým lakováním a zajišťuje skvělou stabilitu a odolnost. Tato palanda, navržená s ohledem na bezpečnost, obsahuje zábradlí po celé délce a robustní žebřík. Celý rám postele má robustní konstrukci z kovových trubek, díky čemuž je velmi odolný a vhodný pro každodenní používání. Postel se snadno montuje.
Upozorňujeme, že matrace nejsou součástí dodávky.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: kov
- Rozměry horní postele: 210 x 97,5 x 186 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Bezpečnostní zábradlí a pevný žebřík
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | bílá, černá, šedá |
| Materiál: | kov |
| Rozměry horní postele: | 210 x 97,5 x 186 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 63.6 kg |
-1.png)