Postel a lavice se střechou 75x190 cm masivní borové dřevo [3282185]
Kód: 3282184 3282185 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dodejte své ložnici moderní nádech s touto sadou postele a lavice! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho obývacího prostoru.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Překližkové lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují, že matrace zůstane na místě při každém otočení vašeho těla během spánku.
- Praktické opěradlo: Lavice je navržena s opěradlem, abyste si mohli pohodlně odpočinout.
- Skvělá zábava: Kombinací střechy s dětskou postelí můžete vytvořit úkryt, který vašemu dítěti nabídne spoustu zábavy před spaním. Tento inovativní doplněk bude nejen vzrušujícím ústředním bodem, ale také přinese do dětského pokoje úžas a vzrušení.
- Moderní design: Dodejte svému stávajícímu interiéru moderní styl! Moderní design se vyznačuje čistými liniemi, minimalistickým vzhledem a přirozeným světlem jakožto součástí stylu interiérového designu.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Montáž nutná: ano
- Rám postele
- Materiál: masivní borové dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Rozměry: 195,5 x 80,5 x 56 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 75 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Střecha postele:
- Materiál: masivní borové dřevo
- Rozměry: 98 x 70 x 176,5 cm (D x Š x V)
- Doporučený věk dítěte: do 6 let
- Lavice:
- Materiál: masivní borové dřevo
- Rozměry: 117,5 x 70 x 176,5 cm (D x Š x V)
- Rozměry sedáku: 106 x 47 cm (Š x H)
- Rozměry opěradla: 106 x 35 cm (Š x V)
- Maximální nosnost: 220 kg
- Poduška je součástí balení: ne
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1x střecha postele
- 1x lavice se střechou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 117.5 cm |
| Výška: | 176.5 cm |
| Barva: | bílá, světle hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Montáž nutná: | ano |
| Materiál lamely: | překližka |
| Rozměry: | 117,5 x 70 x 176,5 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 75 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Doporučený věk dítěte: | do 6 let |
| Rozměry sedáku: | 106 x 47 cm (Š x H) |
| Rozměry opěradla : | 106 x 35 cm (Š x V) |
| Maximální nosnost: | 220 kg |
| Poduška je součástí balení: | ne |
| Hmotnost: | 47.5 kg |
-1.png)