Rám postele kov 100 x 200 cm [324863]
Kód: 324863Související produkty
Detailní popis produktu
Užijte si dobrý noční spánek v tomto pohodlném kovovém rámu postele!
Postel má pevnou konstrukci z práškově lakovaného kovu, díky čemuž je mimořádně robustní a odolná. Robustní lamely poskytují potřebnou oporu a pohodlí. Na této posteli si můžete každou noc užít skvělý spánek!
Upozornění: Dodávka obsahuje pouze rám postele. Matrace nejsou součástí balení. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Barva kovu: černá
- Materiál: kov s práškovým nástřikem, melaminem potažené MDF
- Rozměry: 208 x 104 x 82,5 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 100 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8720286196038 |
| Šířka: | 104 cm |
| Hloubka: | 208 cm |
| Výška: | 82.5 cm |
| Materiál: | dřevotříska + kov |
| Rozměry: | 208 x 104 x 82,5 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 100 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Barva kovu: | černá |
| Hmotnost: | 17.8 kg |
-1.png)