Rám dětské postele masivní borovice 70 x 140 cm [283349]
Kód: 283349 283352 283346 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vytvořte si v dětském pokoji dokonalé útočiště s naším fantastickým dřevěným rámem postele!
Postel je chytře navržena s rámem ve stylu domku na stromě, na který můžete zavěsit závěsy a vytvořit tak soukromí pro vaše dítě. Lze ji také použít jako čtecí koutek nebo domeček na hraní pro vaše dítě. Tento rám postele je vyroben z masivního borovicového dřeva, je mimořádně pevný a odolný. Pevné lamely poskytují potřebnou oporu a jsou velmi pohodlné. Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 70 x 140 cm.
Upozorňujeme, že balení obsahuje pouze rám postele; matrace a závěsy nejsou součástí balení. Postel se snadno montuje. Vhodné matrace najdete v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál: rám z masivního borového dřeva + překližkové lamely
- Celkové rozměry: 146 x 78 x 121,5 cm (D x Š x V)
- Vhodná velikost matrace: 70 x 140 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- VAROVÁNÍ: Výrobek není vhodný pro děti mladší 4 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské postele |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 78 cm |
| Hloubka: | 146 cm |
| Výška: | 121.5 cm |
| Barva: | bílá, hnědá, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 146 x 78 x 121,5 cm (D x Š x V) |
| Vhodná velikost matrace: | 70 x 140 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Varování: | Výrobek není vhodný pro děti mladší 4 let. |
| Hmotnost: | 14.94 kg |
-1.png)