Patrová postel se střechou 80 x 200 cm masivní borovice [3282010]
Kód: 3282011 3282010 3282012 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato vysoká postel s všestranným designem je dokonalou kombinací elegantního, moderního stylu a praktičnosti. Je ideální do malých místností.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Praktická funkce: Patrová postel nabízí skvělý způsob, jak využít podlahovou plochu v dětském pokoji. Můžete ji kombinovat s cool herní závěsem, herní matrací a panelem kůlny jako herní koutek nebo využít prostor pod ní jako úložný prostor. Překližkové lamely poskytují vaší posteli dodatečnou oporu. Prodlužují životnost vaší matrace tím, že absorbují většinu tlaku a hmotnosti na postel.
- Bezpečný design: Vestavěný žebřík vysoké postele usnadňuje lezení do a z postele a zábradlí zajišťují, že vaše ratolesti zůstanou během spánku v bezpečí.
- Skvělá zábava: Kombinací střechy s dětskou postelí můžete vytvořit úkryt, který vašemu dítěti nabídne spoustu zábavy před spaním. Tento inovativní doplněk bude nejen ústředním bodem, ale také vnese do dětského pokoje úžas a vzrušení.
- Otevřené boční dveře: Střecha má otevřené boční dveře, které dětem umožňují snadný přístup do postele a z postele.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Rám postele:
- Materiál: Masivní borovicové dřevo (neošetřené)
- Celkové rozměry: 205,5 x 85,5 x 89 cm (D x Š x V)
- Vhodná velikost matrace: 80 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Střecha postele:
- Materiál: Masivní borovicové dřevo (neošetřené)
- Rozměry: 60 x 89 x 134,5 cm (D x Š x V)
- Rozměry okna: 21,5 x 27 cm (D x Š)
- Horní postel není vhodná pro děti do 6 let
- Montáž nutná: Ano
- Obsah balení:
- 1 x Postel rám
- 1 x Lůžková střecha
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské postele |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 89 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška: | 134.5 cm |
| Barva: | bílá, světle hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | Masivní borovicové dřevo (neošetřené) |
| Celkové rozměry: | 205,5 x 85,5 x 89 cm (D x Š x V) |
| Rozměry: | 60 x 89 x 134,5 cm (D x Š x V) |
| Rozměry okna: | 21,5 x 27 cm (D x Š) |
| Hmotnost: | 36.4 kg |
| Vhodná velikost matrace: | 80 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | Ano |
-1.png)