Patrová postel se střechou 75 x 190 cm borovice [3281984]
Kód: 3281984 3281983 3281985 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato vysoká postel s všestranným designem je dokonalou kombinací elegantního, moderního stylu a praktičnosti. Je ideální do malých místností.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Praktická funkce: Patrová postel nabízí skvělý způsob, jak využít podlahovou plochu v dětském pokoji. Můžete ji kombinovat s cool herní závěsem, herní matrací a panelem kůlny jako herní koutek nebo využít prostor pod ní jako úložný prostor. Překližkové lamely poskytují vaší posteli dodatečnou oporu. Prodlužují životnost vaší matrace tím, že absorbují většinu tlaku a hmotnosti na postel.
- Bezpečný design: Vestavěný žebřík vysoké postele usnadňuje lezení do a z postele a zábradlí zajišťují, že vaše ratolesti zůstanou během spánku v bezpečí.
- Skvělá zábava: Kombinací střechy s dětskou postelí můžete vytvořit úkryt, který vašemu dítěti nabídne spoustu zábavy před spaním. Tento inovativní doplněk bude nejen ústředním bodem, ale také vnese do dětského pokoje úžas a vzrušení.
- Otevřené boční dveře: Střecha má otevřené boční dveře, které dětem umožňují snadný přístup do postele a z postele.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Rám postele
- Materiál: masivní borové dřevo
- Celkové rozměry: 195,5 x 80,5 x 89 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 75 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Střecha postele:
- Materiál: masivní borové dřevo
- Rozměry: 188 x 82 x 113 cm (D x Š x V)
- Doporučený věk dítěte: do 6 let
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1x střecha postele
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské postele |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 82 cm |
| Hloubka: | 188 cm |
| Výška: | 113 cm |
| Barva: | bílá, světle hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 195,5 x 80,5 x 89 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 75 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Rozměry: | 188 x 82 x 113 cm (D x Š x V) |
| Doporučený věk dítěte: | do 6 let |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 33.5 kg |
-1.png)