Patrová postel s žebříkem a střechou 80 x 200 cm borovice [3282112]
Kód: 3282112Související produkty
Detailní popis produktu
Tato dětská patrová postel je vyrobena z masivního borovicového dřeva a je navržena pro zábavu i optimalizaci prostoru.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Plné využití prostoru: Tato jednolůžková patrová postel je vyvýšena 78,5 cm nad zemí, což poskytuje dostatek prostoru pod ní pro úložný prostor nebo jiné aktivity. Tuto oblast lze využít k ukládání úložných krabic, uložení velkých hraček nebo dokonce k umístění dětské pohovky na čtení. Vaše dítě může navíc využít prostor pod dřevěným rámem postele jako tajnou základnu a užívat si nápadité hry.
- Bezpečnostní zábradlí: Dětská střední postel je vybavena bezpečnostním zábradlím na všech 4 stranách, takže vaše dítě může spát bez obav z pádu.
- Praktický žebřík: Tato dětská střední postel má žebřík, který umožňuje pohodlné nastupování a vystupování z postele. Také přináší radost a promění jejich pokoj v vnitřní hřiště.
- Otevřené boční dveře: Střecha má otevřené boční dveře, které vašim dětem umožňují snadný přístup do postele a z postele.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
Varování:
- Aby se zabránilo převrácení, musí být tento produkt používán s dodaným upevňovacím prvkem na zeď.
- Montáž nutná: ano
- Rám postele
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Rozměry: 205,5 x 85,5 x 113,5 cm (D x Š x V)
- Výška spací plochy od země: 78,5 cm
- Výška zábradlí: 30 cm
- Šířka žebříku: 40 cm
- Vhodné rozměry matrace: 80 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Maximální tloušťka matrace: 12 cm
- Maximální nosnost: 80 kg
- Vhodné pro děti od 6 let
- Střecha postele:
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Rozměry: 209 x 85,5 x 88 cm (D x Š x V)
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1x střecha postele
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské postele |
|---|---|
| EAN: | 8721102670107 |
| Šířka: | 85.5 cm |
| Hloubka: | 209 cm |
| Výška: | 88 cm |
| Barva: | bílá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Montáž nutná: | ano |
| Rozměry: | 209 x 85,5 x 88 cm (D x Š x V) |
| Výška spací plochy od země: | 78,5 cm |
| Výška zábradlí: | 30 cm |
| Šířka žebříku: | 40 cm |
| Vhodné rozměry matrace: | 80 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Maximální tloušťka matrace: | 12 cm |
| Maximální nosnost: | 80 kg |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 29.8 kg |
| Rozměr balení 1: | 30.6 x 21.6 x 117.6 cm |
| Rozměr balení 2: | 13.7 x 10.5 x 106.3 cm |
-1.png)