Postel bez matrace 120 x 200 cm masivní borovice [3301634]
Kód: 3301634Související produkty
Detailní popis produktu
Dopřejte si klidnější noční spánek s tímto rámem postele! Bude příjemným doplňkem každé ložnice.
- Stabilní a odolný rám: Masivní borovicové dřevo je známé svou pevností a odolností. Jeho rovná kresba a charakteristické suky přispívají k jeho rustikálnímu kouzlu.
- Lamelový rošt pro optimální oporu: Rám postele je vybaven lamelovým roštem pro oporu a prodyšnost matrace.
- Plné využití prostoru: Tento rám postele má dvě zásuvky vespod, které poskytují úložný prostor pro předměty, jako je náhradní ložní prádlo, sezónní oblečení a hračky.
- Snadná manévrovatelnost: Tato úložná zásuvka pod postelí má čtyři kolečka, která umožňují plynulé a snadné zasouvání a vysouvání zpod postele.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Montáž nutná: ano
- Postel:
- Rozměry: 205,5 x 125,5 x 69,5 cm (D x Š x V)
- Výška spací plochy od země: 31 cm
- Světlá výška pod postelí: 21 cm
- Vhodné rozměry matrace: 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Max. nosnost (s matrací): 100 kg
- S lamelovým roštem
- Zásuvka:
- Vnější rozměry: 95 x 55 x 17 cm (Š x H x V)
- Vnitřní rozměry: 86,5 x 52,5 x 10 cm (Š x H x V)
- Max. nosnost (každý kus): 20 kg
- Se čtyřmi kolečky
- Balení obsahuje:
- 1x rám postele s lamelovým roštem
- 2 x zásuvka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8721102940231 |
| Šířka: | 125.5 cm |
| Hloubka: | 205.5 cm |
| Výška: | 69.5 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Montáž nutná: | ano |
| Rozměry: | 205,5 x 125,5 x 69,5 cm (D x Š x V) |
| Výška spací plochy od země: | 31 cm |
| Světlá výška pod postelí: | 21 cm |
| Vhodné rozměry matrace: | 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Max. nosnost (s matrací): | 100 kg |
| Vnitřní rozměry: | 86,5 x 52,5 x 10 cm (Š x H x V) |
| Max. nosnost (každý kus): | 20 kg |
| Vnější rozměry: | 95 x 55 x 17 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 29.79 kg |
-1.png)