Rám poschoďové postele kov 140 x 200 / 90 x 200 cm [287904]
Kód: 287903 287905 287904 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato kovová palanda je elegantní a funkční, takže je perfektním doplňkem do každé místnosti s omezeným prostorem. Může být vynikající volbou do dětského pokoje, protože zvyšuje zábavu během spaní těsně před spaním!
Naše palanda je vyrobena z robustního kovu s práškovým lakováním a zajišťuje skvělou stabilitu a odolnost. Tato palanda, navržená s ohledem na bezpečnost, obsahuje zábradlí po celé délce a robustní žebřík. Celý rám postele má robustní konstrukci z kovových trubek, díky čemuž je velmi odolný a vhodný pro každodenní používání. Postel se snadno montuje.
Upozorňujeme, že matrace nejsou součástí dodávky.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: kov
- Výška postele: 152 cm
- Výška horní postele: 97,5 × 210 cm (Š x D)
- Rozměry dolní postele: 147,5 × 210 cm (Š x D)
- Rozměry vhodné matrace: 90 x 200 cm / 140 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Bezpečnostní zábradlí a pevný žebřík
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | bílá, černá, šedá |
| Materiál: | kov |
| Výška postele: | 152 cm |
| Výška horní postele: | 97,5 × 210 cm (Š x D) |
| Rozměry dolní postele: | 147,5 × 210 cm (Š x D) |
| Rozměry vhodné matrace: | 90 x 200 cm / 140 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 49.9 kg |
-1.png)