Rám postele kov 90 x 200 cm [284692]
Kód: 284692Související produkty
Detailní popis produktu
Toto kovové jednolůžko s jednoduchým, ale nadčasovým designem má pevnou konstrukci.
Postel je vyrobena z vysoce kvalitního kovu, je odolná a robustní. Práškově lakovaný rám je odolný proti poškrábání a nárazům. Kovové lamely jsou mírně pružné a tvoří pohodlný rošt. Toto jednolůžko je vhodné pro matraci o rozměrech 200 x 90 cm.
Upozorňujeme, že balení obsahuje pouze rám postele, matrace není součástí dodávky. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: kov
- Celkové rozměry: 209 x 97 x 84 cm (D x Š x V)
- Výška spací plochy od země: 32,5 cm
- Vhodné rozměry matrace: 200 x 90 cm (D x Š) (matrace není součástí balení)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8719883756318 |
| Šířka: | 97 cm |
| Hloubka: | 209 cm |
| Výška: | 84 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | 209 x 97 x 84 cm (D x Š x V) |
| Výška spací plochy od země: | 32,5 cm |
| Vhodné rozměry matrace: | 200 x 90 cm (D x Š) (matrace není součástí balení) |
| Hmotnost: | 13.92 kg |
-1.png)