Rám postele umělá kůže 120 x 200 cm [280837]
Kód: 280827Související produkty
Detailní popis produktu
Tento klasický rám postele se stane ústředním bodem vaší ložnice.
Tento rám postele se vyznačuje decentním, ale elegantním designem a dodá vaší ložnici nádech elegantního kouzla. Rám postele je vyroben z práškově lakovaného železa a MDF, takže je mimořádně pevný a odolný. Ocelové nohy posteli dodávají extra odolnost. Postel je navíc čalouněná odolnou umělou kůží, takže vyzařuje příjemný vzhled a snadno se čistí. Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 120 x 200 cm.
Upozorňujeme, že balení obsahuje pouze rám postele; matrace není součástí dodávky. Postel se snadno montuje. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: rám ze železa s práškovým nástřikem + MDF + ocelové nohy
- Materiál čela: MDF + umělá kůže
- Celkové rozměry: 211 x 125 x 70 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Výška spací plochy od země: 23 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8719883581736 |
| Šířka: | 125 cm |
| Hloubka: | 211 cm |
| Výška: | 70 cm |
| Barva: | béžová, černá, šedá |
| Materiál: | dřevotříska + kov |
| Materiál čela: | MDF + umělá kůže |
| Celkové rozměry: | 211 x 125 x 70 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Výška spací plochy od země: | 23 cm |
| Hmotnost: | 24.35 kg |
-1.png)